Boy's Soccer

Team #1: Mineral Ridge 2
Location for #1 and #2: 10/31 @ Niles Mckinley HS - 7:00pm
Team #2: Campbell Memorial 7
Team #3: Kirtland 3 (OT)
Location for #3 and #4: 10/31 @ Green Memorial St - 7:00pm
Team #4: Central Christian 2
Team #5: Van Buren 1
Location for #5 and #6: 10/31 @ Perkins HS- 7pm
Team #6: Independence 2 (OT)
Team #7: Kalida 0
Location for #7 and #8: 10/31 @ Findlay HS - 6:00pm
Team #8: Archbold 4
Team #9: Col. Wellington School 2
Location for #9 and #10: 10/31 @ Gahanna Lincoln - 7:00pm
Team #10: Grandview HTS 7
Team #11: Hiland 1
Location for #11 and #12: 10/31 @ Marietta College - 7:00pm
Team #12: South Webster 0
Team #13: Troy Christian 1
Location for #13 and #14: 10/31 @ Centerville Alumni St - 7:00pm
Team #14: Miamisburg Day - Christian 2
Team #15: Cin. Madeira 2
Location for #15 and #16: 10/31 @ Lakota East HS - 7:00pm
Team #16: Cin. Seven Hills 0
Team #1 and #2 - Winner: (17-3) Campbell Memorial 0
Team #1 - #4 - Game Location: 11/3 @ Streetsboro HS - 3:00pm
Team #3 and #4 - Winner: (16-1-3) Kirtland 4
Team #5 and #6 - Winner: (20-0) Independence 0
Team #5 - #8 - Game Location: 11/3 @ Port Clinton HS - 6:00pm
Team #7 and #8 - Winner: (19-1) Archbold 3
Team #9 - #10 - Winner: (15-2-3) Grandview HTS 3
Team #9 - #12 - Game Location: 11/3 @ Sparta Highland HS - Noon
Team #11 - #12 - Winner: (16-3-1) Hiland 0
Team #13 - #14 - Winner: (18-2-1) Miamisburg Day Christian 3
Team #13 - #16 - Game Location: 11/3 @ Hamilton HS - 3:00pm
Team #15 - #16 - Winner: (13-5-2) Cin. Madeira 2
Team #1 - #4 - Winner: (17-1-3) Kirtland 0
Team #1 - #8 - Game Location: 11/6 @ Sandusky HS - 8:00pm
Team #5 - #8 - Winner: (20-1) Archbold 3
Team #9 - #12 - Winner: (16-2-3) Grandview HTS 2
Team #9 - #16 - Game Location: 11/7 @ London HS - 7:00pm
Team #13 - #16 - Winner: (19-2-1) Miamisburg Day Christian 3
Team #1 - #8 - Winner: (21-1) Archbold 2
Team #1 - #16 - Game Location: 11/10 @ MAPFRE St - 1:00pm
Team #9 - #16 - Winner: (20-2-1) Miamisburg Day Christian 1
Final Winner: (22-1) Archbold
Team #1: empty
Location for #1 and #2: empty
Team #2: empty
Team #3: empty
Location for #3 and #4: empty
Team #4: empty
Team #5: empty
Location for #5 and #6: empty
Team #6: empty
Team #7: empty
Location for #7 and #8: empty
Team #8: empty
Team #9: empty
Location for #9 and #10: empty
Team #10: empty
Team #11: empty
Location for #11 and #12: empty
Team #12: empty
Team #13: empty
Location for #13 and #14: empty
Team #14: empty
Team #15: empty
Location for #15 and #16: empty
Team #16: empty
Team #1 and #2 - Winner: #1 Hiland 12
Team #1 - #4 - Game Location: 10/17 @ Hiland - 6:00pm
Team #3 and #4 - Winner: #9 Edison 0
Team #5 and #6 - Winner: #7 Sandy Valley 0
Team #5 - #8 - Game Location: 10/17 @ Cath. Central - 4:30pm
Team #7 and #8 - Winner: #3 Steub. Cath. Central 3
Team #9 - #10 - Winner: #10 Union Local 0
Team #9 - #12 - Game Location: 10/17 @ Bishop Rosecrans - 6:00pm
Team #11 - #12 - Winner: #2 Bishop Rosecrans 11
Team #13 - #14 - Winner: #5 Tusky Valley 0
Team #13 - #16 - Game Location: 10/17 @ Coshocton - 6:30pm
Team #15 - #16 - Winner: #4 Coshocton 3
Team #1 - #4 - Winner: #1 Hiland 6
Team #1 - #8 - Game Location: 10/23 @ Dover MS - 6pm
Team #5 - #8 - Winner: #3 Steub. Cath. Central 1
Team #9 - #12 - Winner: #2 Bishop Rosecrans 1
Team #9 - #16 - Game Location: 10/23 @ Maysville - 6pm
Team #13 - #16 - Winner: #4 Coshocton 0
Team #1 - #8 - Winner: #1 Hiland 2
Team #1 - #16 - Game Location: 10/27 @ Coshocton - 4:00pm
Team #9 - #16 - Winner: #2 Bishop Rosecrans 0
Final Winner: #1 Hiland
Team #1: #1 River View 12
Location for #1 and #2: 10/16 @ River View - 6:00pm
Team #2: #16 Philo 1
Team #3: #11 Steubenville 2
Location for #3 and #4: 10/16 @ Steubenville - 6:00pm
Team #4: #12 St. Clairsville 0
Team #5: #5 Zanesville 6
Location for #5 and #6: 10/16 @ Zanesville - 6:00pm
Team #6: #14 Cambridge 1
Team #7: #4 Morgan 2
Location for #7 and #8: 10/16 @ Morgan - 6:00pm
Team #8: #13 John Glenn 1
Team #9: #2 Minerva 7
Location for #9 and #10: 10/16 @ Minerva - 6:00pm
Team #10: #15 Carrollton 0
Team #11: #8 Harrison Central 0
Location for #11 and #12: 10/16 @ Harrison Central - 6:00pm
Team #12: #9 West Holmes 1
Team #13: #3 Beaver Local 1
Location for #13 and #14: 10/16 @ Beaver Local - 6:00pm
Team #14: #7 East Liverpool 0
Team #15: #6 Maysville 4
Location for #15 and #16: 10/16 @ Maysville - 6:00pm
Team #16: #9 Indian Creek 1
Team #1 and #2 - Winner: #1 River View 2
Team #1 - #4 - Game Location: 10/20 @ River View - 4:00pm
Team #3 and #4 - Winner: #11 Steubenville 0
Team #5 and #6 - Winner: #5 Zanesville 1
Team #5 - #8 - Game Location: 10/20 @ Morgan - 4:00pm
Team #7 and #8 - Winner: #4 Morgan 0
Team #9 - #10 - Winner: #2 Minerva 2
Team #9 - #12 - Game Location: 10/20 @ Minerva - 4:00pm
Team #11 - #12 - Winner: #9 West Holmes 1
Team #13 - #14 - Winner: #3 Beaver Local 2 OT
Team #13 - #16 - Game Location: 10/20 @ Beaver Local - 4:00pm
Team #15 - #16 - Winner: #6 Maysville 1
Team #1 - #4 - Winner: #1 River View 2
Team #1 - #8 - Game Location: 10/24 @ Maysville - 6pm
Team #5 - #8 - Winner: #5 Zanesville 0
Team #9 - #12 - Winner: #2 Minerva 6 OT
Team #9 - #16 - Game Location: 10/23 @ Harrison Central - 6pm
Team #13 - #16 - Winner: #3 Beaver Local 5
Team #1 - #8 - Winner: #1 River View 4
Team #1 - #16 - Game Location: 10/27 @ St. Clairsville - 4:00pm
Team #9 - #16 - Winner: #2 Minerva 2
Final Winner: #1 River View
Powered by Sigsiu.NET