Volleyball

Team #1: Waynedale 3
Location for #1 and #2: 11/1 @ Barberton - 6:00pm
Team #2: Berkshire 1
Team #3: Independence 3
Location for #3 and #4: 11/1 @ Barberton - 7:30pm
Team #4: Salem 0
Team #5: Liberty Benton 3
Location for #5 and #6: 11/1 @ Lake HS-Millbury - 7:30pm
Team #6: Huron 1
Team #7: Northmor 0
Location for #7 and #8: 11/1 @ Lake HS-Millbury - 6:00pm
Team #8: Tinora 3
Team #9: Southeastern 3
Location for #9 and #10: 11/1 @ Logan HS - 6:00pm
Team #10: Hiland 1
Team #11: Tusky Valley 3
Location for #11 and #12: 11/1 @ Logan HS - 7:30pm
Team #12: Wheelersburg 0
Team #13: Anna 1
Location for #13 and #14: 11/1 @ Kettering Fairmont - 6:00pm
Team #14: Marion-Pleasant 3
Team #15: Versailles 3
Location for #15 and #16: 11/1 @ Kettering Fairmont - 7:30pm
Team #16: Miamia East 0
Team #1 and #2 - Winner: Waynedale 1
Team #1 - #4 - Game Location: 11/3 @ Barberton HS - 2:00pm
Team #3 and #4 - Winner: Independence 3
Team #5 and #6 - Winner: Liberty-Benton 1
Team #5 - #8 - Game Location: 11/3 @ Lake HS-Millbury - 2:00pm
Team #7 and #8 - Winner: Tinora 3
Team #9 - #10 - Winner: Southeastern 1
Team #9 - #12 - Game Location: 11/3 @ Logan HS - 2:00pm
Team #11 - #12 - Winner: Tusky Valley 3
Team #13 - #14 - Winner: Marion Pleasant 1
Team #13 - #16 - Game Location: 11/3 @ Kettering Fairmont HS - 2:00pm
Team #15 - #16 - Winner: Versailles 3
Team #1 - #4 - Winner: (24-3) Independence 3
Team #1 - #8 - Game Location: 11/8 @ Wright State Un - 4:00pm
Team #5 - #8 - Winner: (28-0) Tinora 0
Team #9 - #12 - Winner: (25-2) Tusky Valley 0
Team #9 - #16 - Game Location: 11/8 @ Wright State Un - 6:00pm
Team #13 - #16 - Winner: (18-10) Versailles 3
Team #1 - #8 - Winner: (25-3) Independence 0
Team #1 - #16 - Game Location: 11/10 @ Wright State Un - 1:00pm
Team #9 - #16 - Winner: (19-10) Versailles 3
Final Winner: (20-10) Versailles
Team #1: empty
Location for #1 and #2: empty
Team #2: empty
Team #3: empty
Location for #3 and #4: empty
Team #4: empty
Team #5: empty
Location for #5 and #6: empty
Team #6: empty
Team #7: empty
Location for #7 and #8: empty
Team #8: empty
Team #9: empty
Location for #9 and #10: empty
Team #10: empty
Team #11: empty
Location for #11 and #12: empty
Team #12: empty
Team #13: empty
Location for #13 and #14: empty
Team #14: empty
Team #15: empty
Location for #15 and #16: empty
Team #16: empty
Team #1 and #2 - Winner: #5 Union Local 2
Team #1 - #4 - Game Location: 10/18 @ Barnesville - 5:30pm
Team #3 and #4 - Winner: #6 Garaway 3
Team #5 and #6 - Winner: #3 Barnesville 3
Team #5 - #8 - Game Location: 10/18 @ Barnesville - 6:30pm
Team #7 and #8 - Winner: #8 West Muskingm 2
Team #9 - #10 - Winner: #2 Tusky Valley 3
Team #9 - #12 - Game Location: 10/18 @ Tusky Valley - 6:30pm
Team #11 - #12 - Winner: #19 Morgan 0
Team #13 - #14 - Winner: #15 Edison 1
Team #13 - #16 - Game Location: 10/18 @ Tusky Valley - 5:30pm
Team #15 - #16 - Winner: #16 Newcomerstown 3
Team #1 - #4 - Winner: #6 Garaway 3
Team #1 - #8 - Game Location: 10/23 @ Cambridge - 6:00pm
Team #5 - #8 - Winner: #3 Barnesville 2
Team #9 - #12 - Winner: #2 Tusky Valley 3
Team #9 - #16 - Game Location: 10/23 @ Dover - 6:00pm
Team #13 - #16 - Winner: #16 Newcomerstown 0
Team #1 - #8 - Winner: #6 Garaway 0
Team #1 - #16 - Game Location: 10/27 @ New Philadelphia - 4:00pm
Team #9 - #16 - Winner: #2 Tusky Valley 3
Final Winner: #2 Tusky Valley
Team #1: empty
Location for #1 and #2: empty
Team #2: empty
Team #3: empty
Location for #3 and #4: empty
Team #4: empty
Team #5: empty
Location for #5 and #6: empty
Team #6: empty
Team #7: empty
Location for #7 and #8: empty
Team #8: empty
Team #9: empty
Location for #9 and #10: empty
Team #10: empty
Team #11: empty
Location for #11 and #12: empty
Team #12: empty
Team #13: empty
Location for #13 and #14: empty
Team #14: empty
Team #15: empty
Location for #15 and #16: empty
Team #16: empty
Team #1 and #2 - Winner: #1 Hiland 3
Team #1 - #4 - Game Location: 10/18 @ Hiland - 6:30pm
Team #3 and #4 - Winner: #18 Martins Ferry 0
Team #5 and #6 - Winner: #12 Coshocton 3
Team #5 - #8 - Game Location: 10/18 @ Hiland - 5:30pm
Team #7 and #8 - Winner: #14 Harrison Central 0
Team #9 - #10 - Winner: #4 Buckeye Trail 3
Team #9 - #12 - Game Location: 10/18 @ Buckeye Trail - 6:30pm
Team #11 - #12 - Winner: #10 Sandy Valley 0
Team #13 - #14 - Winner: #7 Ridgewood 3
Team #13 - #16 - Game Location: 10/18 @ Buckeye Trail - 5:30pm
Team #15 - #16 - Winner: #13 Meadowbrook 0
Team #1 - #4 - Winner: #1 Hiland 3
Team #1 - #8 - Game Location: 10/23 @ West Holmes - 6:00pm
Team #5 - #8 - Winner: #12 Coshocton 0
Team #9 - #12 - Winner: #4 Buckeye Trail 0
Team #9 - #16 - Game Location: 10/23 @ Claymont - 6:00pm
Team #13 - #16 - Winner: #7 Ridgewood 3
Team #1 - #8 - Winner: #1 Hiland 3
Team #1 - #16 - Game Location: 10/27 @ Claymont - 4:00pm
Team #9 - #16 - Winner: #7 Ridgewood 0
Final Winner: #1 Hiland
Team #1: #1 Indian Valley 3
Location for #1 and #2: 10/16 @ Indian Valley - 6:30pm
Team #2: #14 Philo 0
Team #3: #10 Dover 3
Location for #3 and #4: 10/16 @ Indian Valley - 5:30pm
Team #4: #11 Steubenville 0
Team #5: #6 Beaver Local 0
Location for #5 and #6: 10/16 @ River View - 5:30pm
Team #6: #8 Maysville 3
Team #7: #4 River View 0
Location for #7 and #8: 10/16 @ River View - 6:30pm
Team #8: #9 Carrollton 3
Team #9: #2 East Liverpool 3
Location for #9 and #10: 10/16 @ E. Liverpool - 6:30pm
Team #10: #16 Minerva 0
Team #11: #7 Cambridge 3
Location for #11 and #12: 10/16 @ E. Liverpool - 5:30pm
Team #12: #13 Indian Creek 0
Team #13: #3 John Glenn 3
Location for #13 and #14: 10/16 @ John Glenn - 6:30pm
Team #14: #15 West Holmes 0
Team #15: #5 Claymont 3
Location for #15 and #16: 10/16 @ John Glenn - 5:30pm
Team #16: #12 St. Clairsville 0
Team #1 and #2 - Winner: #1 Indian Valley 3
Team #1 - #4 - Game Location: 10/20 @ Indian Valley - 1:00pm
Team #3 and #4 - Winner: #10 Dover 1
Team #5 and #6 - Winner: #8 Maysville 0
Team #5 - #8 - Game Location: 10/20 @ Indian Valley - Noon
Team #7 and #8 - Winner: #9 Carrollton 3
Team #9 - #10 - Winner: #2 East Liverpool 3
Team #9 - #12 - Game Location: 10/20 @ East Liverpool - 1:00pm
Team #11 - #12 - Winner: #7 Cambridge 0
Team #13 - #14 - Winner: #3 John Glenn 0
Team #13 - #16 - Game Location: 10/20 @ East Liverpool - Noon
Team #15 - #16 - Winner: #5 Claymont 3
Team #1 - #4 - Winner: #1 Indian Valley 3
Team #1 - #8 - Game Location: 10/24 @ Sandy Valley - 6:00pm
Team #5 - #8 - Winner: #9 Carrollton 1
Team #9 - #12 - Winner: #2 East Liverpool 3
Team #9 - #16 - Game Location: 10/24 @ Malvern - 6:00pm
Team #13 - #16 - Winner: #5 Claymont 1
Team #1 - #8 - Winner: #1 Indian Valley 3
Team #1 - #16 - Game Location: 10/27 @ Malvern - 4:00pm
Team #9 - #16 - Winner: #2 East Liverpool 1
Final Winner: #1 Indian Valley
Powered by Sigsiu.NET